Топ продаж
-20%

Balmaine Premium БЕЗ КОРОБКИ. ЦІНУ ЗНИЖЕНО
4 428,75 ₴
3 543 ₴
- В наявності
- Код: BA002-670106
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balmain |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 145 мм |
| Довжина ручок | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 543 ₴

