Топ вибір
-20%

Уггі UGG комбіновані осінньо-зимові жіночі 39 25.0 см
5 028,75 ₴
4 023 ₴
- В наявності
- Код: None-1394577
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✅ Уггі UGG комбіновані осінньо-зимові жіночі 39 25.0 см
Коротко про модель: стильне брендове взуття для щоденних образів, прогулянок і міста. Модель має охайний вигляд, зручну посадку та легко поєднується з базовим гардеробом.
Сайт магазину: nader.com.ua
📌 Основні переваги
- актуальний преміальний дизайн;
- зручна колодка для щоденного носіння;
- практичні матеріали та рельєфна підошва;
- підходить під джинси, спортивні костюми, casual і streetwear образи.
✅ Характеристики
- Бренд: UGG
- Модель: брендова модель
- Вид взуття: Уггі
- Колір: Комбінований
- Розмір: 39
- Довжина устілки: 25.0 см
- Стать: Жіночий
- Сезон: Осінь/Зима
- Матеріал верху: Натуральна замша/текстиль
- Застібка: Без застібки
- Країна виробництва: Китай
Перед замовленням уточніть наявність потрібного розміру. За запитом надішлемо додаткові фото або відео товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UGG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Уггі |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Стать | Жіноча |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзна підошва | Да |
| Влагозащита | Да |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вікова група | Доросла |
| Висота халяви/задника | 8 см |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Довжина устілки | 25 см |
| Каблук/Подошва | Стовщена підошва |
| Олія відштовхувальне просочення | Немає |
| Матеріал верху | Натуральна замша/текстиль |
| Перфорація | Немає |
| Прошивка | Да |
| Стиль | Повсякденний |
| Посилювальні накладки | Немає |
| Форма миска/шкарпетка | Закруглений |
| Колір | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 023 ₴

