Топ продаж
-20%

Жіночі сонцезахисні окуляри Bvlgari поляризаційні булгарі
4 153,75 ₴
3 323 ₴
- В наявності
- Код: 433-1237348
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі сонцезахисні окуляри Bvlgari булгарі — брендовий аксесуар для повсякденних, літніх і міських образів. Модель поєднує стильний дизайн, зручну посадку One Size і практичні характеристики: поляризаційні лінзи, фотохромне затемнення, захист UV400. Оправа: Нержавеющая сталь. Лінзи: Стеклянные. Підходять для прогулянок, відпочинку, водіння, подорожей і подарунка. Актуальний відтінок оправи та лінз дивіться на фото товару. Більше брендових окулярів та аксесуарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bvlgari |
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Так |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Нержавіюча сталь |
| Оптичне покриття | Просвітлююче, Антистатичне |
| Стать | Жіноча |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 132 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | One Size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 323 ₴

