Топ продаж
-20%

Чоловіча бананка Louis Vuitton 36/16 натуральна шкіра
4 175 ₴
3 340 ₴
- В наявності
- Код: 21234-1437962
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча бананка Louis Vuitton 36/16 см брендова — стильний брендовий аксесуар для повсякденного використання, поїздок і міських образів. Модель виготовлена зі шкіри, розмір — 36/16 см. Формат продуманий для телефона, гаманця, ключів, документів та інших необхідних дрібниць. Акуратна фурнітура, зручний формат і сучасний дизайн роблять модель практичною для щоденного використання. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 36/16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340 ₴

