-20%

Жіноча сумка Louis Vuitton Nano Speedy 16×10×7.5 см брендова
4 706,25 ₴
3 765 ₴
- В наявності
- Код: 7473-1491438
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Louis Vuitton Nano Speedy 16×10×7.5 см брендова — стильний брендовий аксесуар для щоденних, ділових і вечірніх образів. Модель виконана з канви, розмір — 16×10×7.5 см. Формат зручний для телефона, гаманця, ключів, документів та інших необхідних дрібниць. Акуратна фурнітура, зручний формат і сучасний дизайн роблять модель практичною для щоденного використання. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Канва |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Саквояж |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Комбінована |
| Тип шкіри за способом оброблення | Комбінована |
| Оздоблення та прикраси | Логотип, Фурнітура |
| Стать | Жіночий |
| Візерунки та принти | Брендовий принт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 765 ₴


