
Підвіска жіноча Van Cleef & Arpels Vintage Alhambra золотистий відтінок з оніксом довжина 46 см
3 322,50 ₴
2 658 ₴
- В наявності
- Код: JW0110-1081244
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Підвіска жіноча Van Cleef & Arpels Vintage Alhambra золотистий відтінок з оніксом довжина 46 см — стильна жіноча прикраса у стилі Van Cleef & Arpels колекції Vintage Alhambra, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у золотистий відтінок відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Декоративний акцент: оніксом. Розмір/параметр: довжина 46.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Cleef & Arpels |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 г |
| Камені вставки | Онікс |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 460 см |
| Тематика малюнка/форми | Конюшина |
| Форма каменю | Конюшина |
| Колір металу | Жовтий |
- Ціна: 2 658 ₴




