
Браслет жіночий Tiffany T Wire відтінок рожевого золота з декоративними вставками
3 322,50 ₴
2 658 ₴
- В наявності
- Код: JW0404-1145974
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Браслет жіночий Tiffany T Wire відтінок рожевого золота з декоративними вставками — стильна жіноча прикраса у стилі Tiffany колекції T Wire, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у відтінок рожевого золота відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Декоративний акцент: декоративними вставками.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiffany & Co |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Рожеве золото |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см |
| Камені вставки | Декоративні вставки |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Рожеве золото |
- Ціна: 2 658 ₴




