Топ выбор
-20%

Підвіска жіноча Hermes Mini Pop H преміальний відтінок
2 768,75 ₴
2 215 ₴
- В наявності
- Код: JW0601-1145984
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіска жіноча Hermes Mini Pop H преміальний відтінок — стильна жіноча прикраса у стилі Hermes колекції Mini Pop H, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у преміальний відтінок відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hermes |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 г |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 450 см |
| Камені вставки | Без вставок |
| Форма каменю | Без каменів |
| Колір | Комбінований |
| Колір металу | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 215 ₴




