-20%

Бант для ялинки зі шлейфом 60 см х 35 см Бантик для ялинки великий червоний бордо смарагдовий білий рожевий шоколад
3 312,50 ₴
2 650 ₴
- В наявності
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ВСІ ВАРІАНТИ - !ТУТ! <=НАТИСКАЙ
🎀БАНТИ🎀 з велюру
Доступні кольори⤵️
•червоний
•бордо
•смарагд
•білий
•рожевий
•шоколад
Розмір 60*35 см
Середня довжина шлейфу 180-190 см
Заявивши в нас — Ви отримаєте не тільки гарні враження від купівлі в інтернеті, але також низка переваг:
- Працюємо без передоплат (Ви оплатите за замовлення на пошту після огляду)
- Завжди вигідна ціна
- Тільки живі фото товару
- Даруємо 100 грн на друге замовлення за Ваш відгук (деталі Ви можете уточнити в нашого менеджера)
- Завжди актуальна наявність
- Швидке надсилання Вашого замовлення
- Обмін/повернення упродовж 14 днів із моменту отримання клієнтом посилки (підробніше уточнюйте в нашого менеджера).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 350 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Діаметр | 60 см |
| Довжина | 180 см |
| Додаткові елементи декору | Стрічка |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Новорічні стрічки і банти |
| Товщина виробу | 25 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




