Топ вибір
-20%

Браслет жіночий сріблястий відтінок з кристалами
624 ₴
499,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: склад-13
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет жіночий сріблястий відтінок з кристалами — стильна жіноча прикраса, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у сріблястий відтінок відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Декоративний акцент: кристалами.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nader |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Циркон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,20 ₴



