Топ вибір
-24%

Заколка-краб для волосся жіноча оливкова прозора стильний аксесуар
74 ₴
56,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: склад
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заколка-краб для волосся жіноча оливкова прозора стильний аксесуар — стильна жіноча прикраса, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у оливковий відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nader |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 г |
| Висота | 45 см |
| Камені вставки | Без вставок |
| Стать | Жіночий |
| Стиль виготовлення | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Геометрія |
| Товщина | 20 мм |
| Форма каменю | Без каменів |
| Колір металу | Не застосовується |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,24 ₴


