
Каблучка жіноча Bvlgari B.zero1 відтінок рожевого золота з керамікою розмір 17
3 045 ₴
2 436 ₴
- В наявності
- Код: JW0305-1207364
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Каблучка жіноча Bvlgari B.zero1 відтінок рожевого золота з керамікою розмір 17 — стильна жіноча прикраса у стилі Bvlgari колекції B.zero1, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у відтінок рожевого золота відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Декоративний акцент: керамікою. Розмір/параметр: розмір 17.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bvlgari |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 г |
| Висота | 3 мм |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 17 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | Кераміка |
| Форма каменю | Конюшина |
| Колір | Рожеве золото |
| Колір металу | Рожеве золото |
- Ціна: 2 436 ₴




