
Підвіска жіноча Graff Butterfly Silhouette сріблястий відтінок з кристалами
3 183,75 ₴
2 547 ₴
- В наявності
- Код: JW0801-1145986
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Підвіска жіноча Graff Butterfly Silhouette сріблястий відтінок з кристалами — стильна жіноча прикраса у стилі Graff колекції Butterfly Silhouette, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у сріблястий відтінок відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Декоративний акцент: кристалами.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graff |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 г |
| Камені вставки | Циркон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 450 см |
| Тематика малюнка/форми | Метелик |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Сріблястий |
- Ціна: 2 547 ₴




