-20%

Сережки жіночі Dior Clair D Lune золотистий відтінок з білими кристалами
2 215 ₴
1 772 ₴
- В наявності
- Код: JW0701-1145985
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сережки жіночі Dior Clair D Lune золотистий відтінок з білими кристалами — стильна жіноча прикраса Dior колекції Clair D Lune у преміальному дизайні для повсякденних, вечірніх і подарункових образів.
- Тип виробу: сережки.
- Дизайн: золотистий відтінок, акуратна фурнітура, виразний брендовий стиль.
- Вставки/декор: білі кристали.
- Підходить для образів на кожен день, вечірніх виходів, свят і подарунка.
Додаткові фото та відео можемо відправити у Viber або Telegram перед замовленням.
Більше товарів та актуальні пропозиції дивіться на сайті nader.com.ua.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Довжина | 18 мм |
| Камені вставки | Циркон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴




