-20%

Чоловічий рюкзак Louis Vuitton Takeoff Backpack Macassar коричневий 29×40×13 см брендова
5 356,25 ₴
4 285 ₴
- В наявності
- Код: 77289-1514638
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак Louis Vuitton Takeoff Backpack Macassar коричневий 29×40×13 см брендова — стильний брендовий аксесуар для щоденного використання, поїздок і міських образів. Модель виконана з натуральної шкіри, колір — коричневий, розмір — 29×40×13 см. Формат зручний для телефона, гаманця, ключів, документів та інших необхідних дрібниць. Акуратна фурнітура, зручний формат і сучасний дизайн роблять модель практичною для щоденного використання. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Висота | 400 см |
| Довжина: | 290 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Внутрішня кишеня, Основне відділення, Відділення для дрібниць |
| Оздоблення та прикраси | Логотип, Фурнітура |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Городской |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Рюкзак |
| Візерунки та принти | Брендовий принт |
| Паковання | Коробка |
| Паковання засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 285 ₴




