Топ выбор
-20%

Каблучка жіноча Cartier Love Diamond сріблястий відтінок з кристалами розмір 19
1 800 ₴
1 440 ₴
- В наявності
- Код: JW0218-1145940
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каблучка жіноча Cartier Love Diamond сріблястий відтінок з кристалами розмір 19 — ефектна жіноча каблучка Cartier у сріблястому відтінку з акуратними кристалами.
Прикраса виглядає стильно й помітно, але при цьому легко вписується у повсякденні, вечірні та святкові образи. Її можна носити окремо як акцент або комбінувати з іншими прикрасами у сріблястому кольорі.
Основні характеристики: бренд: Cartier; колір: сірий; матеріал: ювелірний сплав; вставки: циркон; покриття: родій; розмір: розмір каблучки 19.
Перед замовленням уточнюйте наявність потрібного розміру. За запитом надішлемо додаткові фото або відео прикраси.
Більше брендових прикрас, одягу, взуття та аксесуарів дивіться в інтернет-магазині NADER: https://nader.com.ua/p2988660001-koltso-zhenskoe-cartier.html
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartier |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 г |
| Висота | 3 мм |
| Камені вставки | Циркон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 19 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір металу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




