
Каблучка жіноча Cartier Love відтінок рожевого золота розмір 18
2 865 ₴
2 292 ₴
- В наявності
- Код: JW0219-1145944
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Каблучка жіноча Cartier Love відтінок рожевого золота розмір 18 — стильна жіноча прикраса у стилі Cartier колекції Love, яка легко доповнює повсякденний, вечірній і подарунковий образ.
Модель виконана у відтінок рожевого золота відтінку, виглядає акуратно, виразно та преміально. Прикрасу зручно поєднувати із сукнею, костюмом, сорочкою, базовим гардеробом і святковими образами. Розмір/параметр: розмір 18.
Підійде для себе або як красивий подарунок. Актуальний вибір для клієнтів, які шукають стильні брендові прикраси, біжутерію преміального дизайну та ефектний аксесуар на кожен день.
Магазин NADER: nader.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartier |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Камені вставки | Циркон |
| Форма каменю | Круг |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 3 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 3 г |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент |
| Колір металу | Жовтий |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 2 292 ₴




