Топ продаж
-20%

Ремінь універсальний Celine Triomphe 100×2.3 см натуральна шкіра брендовий
2 242,50 ₴
1 794 ₴
- В наявності
- Код: R0001-619098
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь універсальний Celine Triomphe 100×2.3 см натуральна шкіра брендовий — стильний аксесуар, який легко доповнює джинси, штани, сукні та повсякденні образи. Ремінь виконаний з натуральної шкіри, розмір — 100×2.3 см. Універсальний дизайн, металева пряжка та акуратне оздоблення роблять модель практичною на кожен день. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1000 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Без отделки, Брендований |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 94 - 102 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 98 - 104 см. |
| Розмір ременя | 91-100 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴

