Топ продаж
-20%

Кросівки Adidas Campus x Bad Bunny Dark Brown коричневі весняно-літні унісекс 37 23.5 см
3 833,75 ₴
3 067 ₴
- В наявності
- Код: Adi003-1360472
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✅ Кросівки Adidas Campus x Bad Bunny Dark Brown коричневі весняно-літні унісекс 36 22.5 см
Коротко про модель: стильне брендове взуття для щоденних образів, прогулянок і міста. Модель має охайний вигляд, зручну посадку та легко поєднується з базовим гардеробом.
Сайт магазину: nader.com.ua
📌 Основні переваги
- актуальний преміальний дизайн;
- зручна колодка для щоденного носіння;
- практичні матеріали та рельєфна підошва;
- підходить під джинси, спортивні костюми, casual і streetwear образи.
✅ Характеристики
- Бренд: Adidas
- Модель: Campus x Bad Bunny Dark Brown
- Вид взуття: Кросівки
- Колір: Коричневий
- Розмір: 36
- Довжина устілки: 22.5 см
- Стать: Унісекс
- Сезон: Весна/Літо
- Матеріал верху: Натуральна замша/текстиль
- Застібка: Шнурівка
- Країна виробництва: Вьетнам
Перед замовленням уточніть наявність потрібного розміру. За запитом надішлемо додаткові фото або відео товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Антиковзка підошва | Так |
| Вид взуття | Кросівки |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Вологозахист | Ні |
| Водовідштовхувальне просочення | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Довжина устілки | 23.5 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Масловідштовхувальне просочення | Ні |
| Матеріал верху | Натуральна замша/текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | Комбінований |
| Перфорація | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Посилюючі накладки | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота каблука (см) | 2,5 |
| Каблук/Підошва | Рельєфна підошва |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота халяви/задника | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 067 ₴

