Топ продаж
-20%

Жіноча сумка Dior 21.5×16×7 см брендова
3 833,75 ₴
3 067 ₴
- В наявності
- Код: #art0214-236336
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Dior 21.5×16×7 см брендова — стильний брендовий аксесуар для щоденних, ділових і вечірніх образів. Модель виконана з натуральної шкіри, розмір — 21.5×16×7 см. Формат зручний для телефона, гаманця, ключів, документів та інших необхідних дрібниць. Акуратна фурнітура, зручний формат і сучасний дизайн роблять модель практичною для щоденного використання. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Логотип, Фурнітура |
| Стать | Жіночий |
| Тип сумки | Повсякденна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 067 ₴

