Топ продаж
-20%

Жіноча сумка Balenciaga 35×23×10 см брендова
5 495 ₴
4 396 ₴
- В наявності
- Код: #art0485-1059459
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Balenciaga 35×23×10 см брендова — стильний брендовий аксесуар для щоденних, ділових і вечірніх образів. Модель виконана з натуральної шкіри, розмір — 35×23×10 см. Формат зручний для телефона, гаманця, ключів, документів та інших необхідних дрібниць. Акуратна фурнітура, зручний формат і сучасний дизайн роблять модель практичною для щоденного використання. Країна виробництва: Китай. Більше брендових товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Висота | 230 см |
| Довжина: | 350 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Внутрішня кишеня, Основне відділення, Відділення для дрібниць |
| Оздоблення та прикраси | Логотип, Фурнітура |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Повсякденна |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Паковання | Коробка |
| Паковання засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 396 ₴

