Топ продаж
-20%

Футляр для сонцезахисних окулярів Maybach None-1575938
970 ₴
776 ₴
- В наявності
- Код: None-1575938
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр для сонцезахисних окулярів Maybach None-1575938 — брендовий товар Maybach для тих, хто цінує впізнаваний стиль, якість виконання та продумані деталі. Модель підходить для повсякденного використання, стильних образів, подарунка та доповнення гардероба або колекції аксесуарів. В описі робимо акцент на бренді, зручності, актуальному дизайні, практичності та приємній комплектації. Колір у вихідній таблиці може бути вказаний неточно, тому орієнтуйтеся на фото товару. Більше брендових товарів Maybach та інших популярних позицій дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maybach |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 г |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Градієнти | Да |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Матеріал оправи | Неіржавка сталь |
| Мост | 18 мм |
| Загальна ширина | 132 мм |
| Оптичне покриття | Антистатичний, Просвітлювальний |
| Стать | Жіночий |
| Поляризація | Да |
| Розмір | 0 |
| Складана оправа | Да |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Фотохромні | Да |
| Колір лінз | Коричневий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина лінзи | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 ₴

