
Біле вечірнє плаття 48 розмір весільне для розпису випускне міді з воланами преміум
2 299 ₴
1 839,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: склад-о19
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
Елегантне біле плаття преміальної якості для весілля, розпису, випускного, фотосесії або урочистого заходу. Плаття має дуже дорогий та ефектний вигляд завдяки архітектурним об'ємним воланам і приталеному силуету, який гарно підкреслює фігуру.
Модель виготовлена зі щільної якісної тканини з еластичністю — плаття добре сідає на фігурі, не просвічує й комфортно в носінні. Об'ємний рукав чудово тримає форму. Ззаду акуратна блискавка золотистого кольору.
Плаття фірмове, в ідеальному стані: одягалося 1 раз, після професійного хімчищення.
Характеристики:
• Розмір: 48
• Колір: білий/ молочний
• Довжина: міді
• Силует: приталений
• Тканина: щільна, еластична
• Не просвічує
• Застібка: блискавка ззаду
• Стан: б/у, ідеальне
Підійде як:
• весільне плаття
• плаття для розпису
• випускна сукня
• вечірнє плаття
• плаття на фотосесію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Fasion Jewelry |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 115 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Корсетний |
| Фасон рукава | З воланом |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 839,20 ₴


