-20%

Чоловіча футболка Ellesse Ellesse Ellesse чорний розмір S
987,50 ₴
790 ₴
- В наявності
- Код: RD381
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча футболка Ellesse Ellesse Ellesse чорний розмір S — стильна брендова річ для щоденних образів, прогулянок і активного дня. Модель виконана з приємного до тіла матеріалу: бавовняний трикотаж, зручно сідає по фігурі та комфортна у носінні. Посадка: оверсайз. Колір: чорний. Розмір: S. Виробництво: Туреччина. Легко поєднується з джинсами, шортами, спортивними штанами, casual та streetwear-образами. Більше брендових товарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ellesse |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Склад | Бавовна 95%, еластан 5% |
| Стан | Новий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Чорний |
| Ширина виробу | 60 см |
| Модель | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Ellesse Ellesse |
| Щільність тканини | Середня |
| Розмір чоловічого одягу | S |
| Малюнки та написи | Да |
| Силует | Оверсайз |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки та принти | Логотип |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴




