Хіт
-20%

Чоловіча куртка Nike чорний розмір S
3 545 ₴
2 836 ₴
- В наявності
- Код: RD013/RD015/RD277
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча куртка Nike чорний розмір S — стильна модель для щоденного використання та активного міського ритму. Колір: чорний. Розмір: S. Виробник: Nike. Країна виробник: Туреччина. Модель зручна у посадці, приємна до тіла, легко поєднується з базовим гардеробом і підходить для повсякденних образів. Більше товарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | S |
| Хутряна обробка | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Плащівка |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Не застосовується |
| Тип шкіри за способом оброблення | Не застосовується |
| Тип куртки | Куртка |
| Тип утеплювача | Синтепон |
| Длина изделия по спинке (см) | 70 см |
| Довжина рукава виробу (см) | 62 см |
| Капюшон | Немає |
| Количество карманов (шт) | 2 шт |
| Обхват грудей (см) | 100 |
| Обхват талії (см) | 86 |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | S |
| Тип кишені | Прорізні |
| Візерунки та принти | Однотонний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина изделия (см) | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 836 ₴










