Хіт
-20%

Унісекс шорти under armour білий качественная модель
1 195 ₴
956 ₴
- В наявності
- Код: RD163/RD200
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унісекс шорти under armour білий качественная модель — стильна та практична модель у кольорі білий. підходять для теплої погоди, спорту, прогулянок і повсякденних образів. Модель легка та зручна. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина шорт від лінії талії | 45 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ru | бавовна 70%, поліестер 30% |
| uk | бавовна 70%, поліестер 30% |
| Застежка | Гумка/ шнурок |
| Мoдель | Under Armour футболка |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Посадка | Середня |
| Розмір жіночого одягу | 44-50 |
| Властивості тканини | Зносостійка |
| Склад | бавовна 70%, поліестер 30% |
| Візерунки та принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴







