-20%

Чоловіча майка Плаття Плаття Luna чорне чорний розмір XS
847,50 ₴
678 ₴
- В наявності
- Код: 125815578844
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча майка Плаття Плаття Luna чорне чорний розмір XS — стильна брендова річ для щоденних образів, прогулянок і активного дня. Модель виконана з приємного до тіла матеріалу: трикотаж, зручно сідає по фігурі та комфортна у носінні. Посадка: прямой. Колір: чорний. Розмір: XS. Виробництво: Туреччина. Легко поєднується з джинсами, шортами, спортивними штанами, casual та streetwear-образами. Більше брендових товарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Майка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 0 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Силует | Прямий |
| Склад | Бавовна 95%, еластан 5% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Колір | Чорний |
| Ширина виробу | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Плаття Luna чорне |
| Щільність тканини | Середня |
| Виробник | Плаття |
| Розмір чоловічого одягу | XS |
| Малюнки та написи | Да |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки та принти | Логотип |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴






