-20%

Чоловіча поло мужское мужское на молнии білий розмір XL
945 ₴
756 ₴
- В наявності
- Код: 166226186452
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча поло мужское мужское на молнии білий розмір XL — стильна брендова річ для щоденних образів, прогулянок і активного дня. Модель виконана з приємного до тіла матеріалу: трикотаж піке, зручно сідає по фігурі та комфортна у носінні. Посадка: прямой. Колір: білий. Розмір: XL. Виробництво: Туреччина. Легко поєднується з джинсами, шортами, спортивними штанами, casual та streetwear-образами. Більше брендових товарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Силует | Прямий |
| Склад | Бавовна 100% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Поло |
| Мoдель | чоловіче на блискавці |
| Щільність тканини | Середня |
| Розмір чоловічого одягу | XL |
| Малюнки та написи | Да |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки та принти | Логотип |
| Фасон вирізу горловини | Комір поло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴








