Хіт
-20%

Барсетка Adidas Борсетка темно-сірий меланж (черн. лого) чорний унисекс
528,75 ₴
423 ₴
- В наявності
- Код: 1614127799
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барсетка Adidas Борсетка темно-сірий меланж (черн. лого) чорний унисекс — стильний і практичний аксесуар для щоденного використання, прогулянок, поїздок, навчання або спорту. Модель виконана з матеріалу экокожа, колір — чорний, формат — унисекс. Всередині передбачено 2 відділення, щоб зручно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. Аксесуар зручно носити щодня завдяки продуманій конструкції. Розміри: 22 × 16 × 7 см. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Щільність тканини, г/м2 | 0 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 22 см |
| Максимальний обхват талії | 0 см |
| Призначення | Повсякденне |
| Об'єм | 2 мл |
| Особливості | Регульований ремінь, компактний розмір, зручні відділення |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴






