Хіт
-20%

Бананка Under Armour синя белое лого білий унисекс
515 ₴
412 ₴
- В наявності
- Код: 1588741108
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка Under Armour синя белое лого білий унисекс — стильний і практичний аксесуар для щоденного використання, прогулянок, поїздок, навчання або спорту. Модель виконана з матеріалу полиэстер, колір — білий, формат — унисекс. Всередині передбачено 2 відділення, щоб зручно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. Аксесуар зручно носити щодня завдяки продуманій конструкції. Розміри: 32 × 14 × 8 см. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 220 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 32 см |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Щільність тканини, г/м2 | 300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес (г) | 220 г |
| Тип шкіри за способом оброблення | Без оздоблення |
| Высота (см) | 14 см |
| Длина (см) | 32 см |
| Максимальный обхват талии (см) | 120 см |
| Призначення | Повсякденне |
| Объем (л) | 2 л |
| Особливості | Регульований ремінь, компактний розмір, зручні відділення |
| Толщина (см) | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴









