Хіт
-20%

Нагрудна сумка Nike кобура хаки унисекс
500 ₴
400 ₴
- В наявності
- Код: 1044281248
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрудна сумка Nike кобура хаки унисекс — стильний і практичний аксесуар для щоденного використання, прогулянок, поїздок, навчання або спорту. Модель виконана з матеріалу полиэстер, колір — хакі, формат — унисекс. Всередині передбачено 2 відділення, щоб зручно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. Аксесуар зручно носити щодня завдяки продуманій конструкції. Розміри: 28 × 20 × 10 см. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Вага | 400 г |
| Щільність тканини, г/м2 | 300 |
| Підкладка | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Без оздоблення |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Призначення | Тактична, повсякденна |
| Об'єм | 5 мл |
| Особливості | Регульований ремінь, компактний розмір, зручні відділення |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








