Хіт
-20%

Унісекс кофта на молнии under armour чорний базовая модель
1 780 ₴
1 424 ₴
- В наявності
- Код: Т0104
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унісекс кофта на молнии under armour чорний базовая модель — стильна та практична модель у кольорі чорний. підходить для щоденного носіння, прогулянок, спорту та базових образів. Матеріал приємний до тіла. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Сезонність | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Чорний |
| Ширина виробу | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ru | хлопок 70%, полиэстер 30% |
| uk | бавовна 70%, поліестер 30% |
| Тип виробу | Кофта на блискавці |
| Різновид нанесення зображень | Принт |
| Тип толстовок | Кофта |
| Длина от горловины до низа изделия (см) | 80 см |
| Довжина рукава виробу (см) | 67 см |
| Капюшон | Немає |
| Мoдель | кофта на блискавці |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Обхват грудей (см) | 128 |
| Обхват талії (см) | 120 |
| Щільність тканини | 240 |
| Розмір чоловічого одягу | 44-50 |
| Малюнки та написи | Логотип |
| Сезон | Зима |
| Силует | Прямий |
| Склад | хлопок 70%, полиэстер 30% |
| Стиль | Casual |
| Візерунки та принти | Однотонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина изделия (см) | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 424 ₴


