-20%

Чоловіча футболка Nike черная кепка шорты серые чорний розмір S
1 613,75 ₴
1 291 ₴
- В наявності
- Код: N0115
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча футболка Nike черная кепка шорты серые чорний розмір S — стильна брендова річ для щоденних образів, прогулянок і активного дня. Модель виконана з приємного до тіла матеріалу: бавовняний трикотаж, зручно сідає по фігурі та комфортна у носінні. Посадка: прямой. Колір: чорний. Розмір: S. Виробництво: Туреччина. Легко поєднується з джинсами, шортами, спортивними штанами, casual та streetwear-образами. Більше брендових товарів дивіться на сайті https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | Бавовна 95%, еластан 5% |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Кепка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Футболка |
| Довжина від горловини донизу виробу | 72 см |
| Довжина рукава виробу | 22 см |
| Застежка | Без застежки |
| Мoдель | чорна кепка шорти сірі |
| Обхват груди | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Щільність тканини | Середня |
| Розмір чоловічого одягу | S |
| Малюнки та написи | Да |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки та принти | Логотип |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Ширина вироби | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴


