Хіт
-20%

Чоловіча футболка Nike чорний універсальний розмір
1 085 ₴
868 ₴
- В наявності
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча футболка Nike чорний універсальний розмір — стильний і зручний верх для повсякденних, спортивних і streetwear-образів. Матеріал: лен. Колір: чорний. Розмір: Универсальный. Модель добре поєднується з джинсами, спортивними штанами, карго та шортами, комфортна для прогулянок, тренувань і активного дня. Більше товарів на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Застібка | Без застібки |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 95% хлопок, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Чорний |
| Ширина виробу | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Щільність тканини | Середня |
| Розмір чоловічого одягу | 44-52 |
| Малюнки та написи | без малюнків |
| Стиль | спортивний/casual |
| Візерунки та принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴

