Хіт
-20%

Патч шеврон на липучке under armour білий универсальный розмір
376,25 ₴
301 ₴
- В наявності
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
патч шеврон на липучке under armour білий универсальный розмір — стильна та практична модель у кольорі білий. підходить для одягу, рюкзаків, підсумків і тактичного спорядження. Кріплення на липучці дозволяє легко змінювати патч. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кріплення | Липучка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для одягу та спорядження |
| Тематика шеврона/нашивки | Тактична |
| Тип | Патч |
| Тип тканини | Текстиль |
| Візерунки та принти | Напис/малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

