Хіт
-20%

Чоловічі товар Чоловічий анорак TNF білий розмір S розмір S
1 738,75 ₴
1 391 ₴
- В наявності
- Код: Т0089
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий анорак TNF білий розмір S — стильний і зручний верх для повсякденних, спортивних і streetwear-образів. Матеріал: флис. Колір: білий. Розмір: S. Модель добре поєднується з джинсами, спортивними штанами, карго та шортами, комфортна для прогулянок, тренувань і активного дня. Більше товарів на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | The North Face |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид куртки | Анорак |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | S |
| Хутряна обробка | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Фліс |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Анорак |
| Тип шкіри | Нет |
| Тип шкіри за способом оброблення | Нет |
| Тип утеплювача | Без утеплювача |
| Длина изделия по спинке (см) | 70 см |
| Довжина рукава виробу (см) | 62 см |
| Капюшон | Да |
| Количество карманов (шт) | 2 шт |
| Мoдель | Анорак |
| Обхват грудей (см) | 100 |
| Обхват талії (см) | 86 |
| Щільність тканини | Середня |
| Малюнки та написи | без малюнків |
| Силует | Вільний |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | спортивний/casual |
| Тип кишені | Прорізні |
| Візерунки та принти | Однотонний |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина изделия (см) | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴

