Хіт
-20%

Жіночі спідниця under armour Шизен чорний женственная посадка
4 380 ₴
3 504 ₴
- В наявності
- Код: 000045762
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі спідниця under armour Шизен чорний женственная посадка — стильна та практична модель у кольорі чорний. підходить для жіночних повсякденних образів, прогулянок і casual-стилю. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина виробу | 85 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Силует | Прямий |
| Склад | поліестер 70%, еластан 30% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ru | поліестер 70%, еластан 30% |
| uk | поліестер 70%, еластан 30% |
| Тип спідниці | Повсякденна |
| Застежка | Без застежки |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Посадка | Середня |
| Розмір жіночого одягу | 44-50 |
| Властивості тканини | Еластична |
| Сезон | Лето / демисезон |
| Стиль | Casual |
| Візерунки та принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 504 ₴










