Хіт
-20%

Клатч с кольцами для карабинов "Кинтяка" чорний жіноча
1 085 ₴
868 ₴
- В наявності
- Код: 00001815-чорний
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клатч с кольцами для карабинов "Кинтяка" чорний жіноча — стильний і практичний аксесуар для щоденного використання, прогулянок, поїздок, навчання або спорту. Модель виконана з матеріалу экокожа, колір — чорний, формат — женский. Всередині передбачено 2 відділення, щоб зручно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. Аксесуар зручно носити щодня завдяки продуманій конструкції. Розміри: 24 × 16 × 5 см. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nader |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 24 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 0 см |
| Призначення | Повсякденне |
| Об'єм | 1 мл |
| Особливості | Регульований ремінь, компактний розмір, зручні відділення |
| Щільність тканини, г/м2 | 0 |
| Стать | Жіночий |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴





