Хіт
-20%

Унісекс сумка через плечо Шоппер джинсовый "Тур" унісекс Nader чорний универсальный розмір
2 190 ₴
1 752 ₴
- В наявності
- Код: 00007481-чорний
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шопер джинсовый "Тур" унисекс — стильний і практичний аксесуар для щоденного використання, прогулянок, поїздок, навчання або спорту. Модель виконана з матеріалу деним, колір — джинсовий, формат — унисекс. Всередині передбачено 2 відділення, щоб зручно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. Аксесуар зручно носити щодня завдяки продуманій конструкції. Розміри: 38 × 40 × 8 см. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nader |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Щільність тканини, г/м2 | 300 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Тип шкіри за способом оброблення | Текстильна |
| Висота | 40 см |
| Довжина: | 38 см |
| Максимальний обхват талії | 0 см |
| Матеріал | Деним |
| Призначення | Повсякденне |
| Об'єм | 12 мл |
| Особливості | Легка вага, зручні ручки, місткий формат |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴







