Хіт
-20%

Жіноча накладная спідниця Даркнес чорний розмір Универсальный
1 926,25 ₴
1 541 ₴
- В наявності
- Код: 00007113-чорний
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча накладная спідниця Даркнес чорний розмір Универсальный — стильна жіноча спідниця зі зручною посадкою та практичним кроєм. Матеріал: текстиль. Колір: чорний. Розмір: Универсальный. Модель легко комбінується з футболками, лонгслівами, худі, кедами та кросівками для повсякденного образу. Більше товарів на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nader |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина виробу | 48 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Силует | Прямий |
| Склад | хлопок/полиэстер |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип спідниці | накладна |
| Застежка | Без застежки |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Посадка | Середня |
| Розмір жіночого одягу | 42-48 |
| Властивості тканини | практична, зносостійка |
| Сезон | весна/лето/осень |
| Стиль | Casual |
| Візерунки та принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 541 ₴










