Хіт
-20%

Унісекс кофта на молнии under armour Стелс чорний
2 336,25 ₴
1 869 ₴
- В наявності
- Код: 000009456
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унісекс кофта на молнии under armour Стелс чорний — стильна та практична модель у кольорі чорний. підходить для щоденного носіння, прогулянок, спорту та базових образів. Матеріал приємний до тіла. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність капюшона | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Сезонність | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид нанесення зображень | Принт |
| Тип толстовок | Світшот |
| Длина от горловины до низа изделия (см) | 70 см |
| Довжина рукава виробу (см) | 62 см |
| Капюшон | Немає |
| Обхват грудей (см) | 100 |
| Обхват талії (см) | 86 |
| Розмір | S |
| Малюнки та написи | Логотип |
| Сезон | Зима |
| Ширина изделия (см) | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴










