Хіт
-20%

Унісекс патч на липучке Патч ПВХ Воин чорний на липучке Nader Fashion универсальный розмір
612,50 ₴
490 ₴
- В наявності
- Код: 00004932-чорний
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч ПВХ Воин чорний на липучке — акуратний патч для одягу, форми, рюкзака, сумки або тактичного спорядження. Кріплення на липучці дозволяє швидко фіксувати та змінювати нашивку. Колір: чорний. Матеріал підібраний для щоденного використання та активного носіння. Більше товарів на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпити | липучка Velcro |
| Призначення | для одягу та спорядження |
| Виробник | Nader Fashion |
| Тематика шеврона/нашивки | воїн |
| Тип | Патч |
| Візерунки та принти | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



