Хіт
-20%

Сумка через плечо under armour пиксель универсальный розмір
1 182,50 ₴
946 ₴
- В наявності
- Код: 00001759-піксель
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сумка через плечо under armour пиксель универсальный розмір — стильна та практична модель у кольорі пиксель. зручна для щоденного використання, прогулянок, роботи, поїздок і міських образів. Продумана форма допомагає акуратно розмістити телефон, гаманець, ключі та інші потрібні речі. Більше товарів та актуальні моделі дивіться на https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 28 см |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Призначення | Повсякденне |
| Об'єм | 4 мл |
| Особливості | Регульований ремінь |
| Щільність тканини | 280 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Універсальний |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴





