Хіт
-20%

Детское мягкое крісло-іграшка Хаски Темно сірий 3 Подушки 3 подушки 120 см сірий
1 952,50 ₴
1 562 ₴
- В наявності
- Код: 280023
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детское мягкое крісло-іграшка Хаски Темно сірий 3 Подушки 3 подушки 120 см сірий — мʼяке дитяче крісло-іграшка для відпочинку, ігор і красивого оформлення дитячої кімнати. Модель приємна на дотик, виглядає яскраво та затишно, підходить як подарунок дитині й як декоративні мʼякі меблі. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Обивний матеріал | Плюш |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини крісла | 25 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Немає |
| Персонажі | Хаскі Темно-3 Подушки |
| Виробник | Mykigu |
| Тип крісла | дитяче м'яке |
| Тип спального місця | Немає |
| Кут дивана | Немає |
| Візерунки та принти | персонаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562 ₴


