Хіт
-20%

Мʼяка плюшева игрушка Гусь жовтий жовтий 75 см
1 035 ₴
828 ₴
- В наявності
- Код: 9050-75
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мʼяка плюшева игрушка Гусь жовтий жовтий 75 см — мʼяка, приємна на дотик плюшева іграшка для дітей і дорослих. Добре підходить для подарунка, декору кімнати, обіймів, фотосесій і затишного відпочинку. Іграшка виготовлена з мʼякого матеріалу, має акуратний вигляд і легкий наповнювач, тому її зручно тримати в руках і брати із собою. Більше товарів дивіться на сайті: https://nader.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1406 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 0 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Птиця |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | м'яка, приємна на дотик, декоративна |
| Персонажі | Гусак жовтий |
| Виробник | Mykigu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴

