-20%

Чоловічий брендовий бомбер Nader Fashion 022b, чорний колір, поліестер, демісезон, Туреччина, розмір S
4 250 ₴
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 022b
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий брендовий бомбер 022b, чорний колір, поліестер, демісезон, розмір S — стильний і практичний товар для повсякденного використання. Характеристики моделі: колір: Черный; матеріал/склад: поліестер; розмір: S; сезон: Демисезон. Модель виглядає актуально та підходить на щодень.
Переваги: акуратний зовнішній вигляд, універсальність, комфорт і вдале поєднання з базовими речами. Перед відправкою товар перевіряється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | S |
| Хутряна обробка | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Поліестер |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Не применимо |
| Тип шкіри за способом оброблення | Не применимо |
| Тип утеплювача | Без утеплювача |
| Довжина виробу по спинці (см) | 72 см |
| Довжина рукава виробу (см) | 64 см |
| Капюшон | Немає |
| Кількість кишень (шт.) | 2 шт |
| Обхват грудей (см) | 92 |
| Обхват талії (см) | 76 |
| Виробник | Nader Fashion |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип кишені | Прорізні |
| Візерунки та принти | Без візерунків |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу (см) | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴





