-20%

Брендовий товар Nader Fashion 021sl, чорний колір, поліестер, Туреччина, розмір Универсал
2 236,25 ₴
1 789 ₴
- В наявності
- Код: 021sl
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брендовий товар 021sl, чорний колір, поліестер, розмір Универсал — стильний і практичний товар для повсякденного використання. Характеристики моделі: колір: Черный; матеріал/склад: поліестер; розмір: Универсал. Модель виглядає актуально та підходить на щодень.
Переваги: акуратний зовнішній вигляд, універсальність, комфорт і вдале поєднання з базовими речами. Перед відправкою товар перевіряється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 г |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Висота (см) | 14 см |
| Довжина (см) | 32 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії (см) | 120 см |
| Матеріал | Полиэстер |
| Міжнародний розмір | Универсал |
| Призначення | Універсальна |
| Об'єм (л) | 2 л |
| Особливості | Регульований ремінь |
| Щільність тканини, г/м2 | 600 |
| Підкладка | Да |
| Виробник | Nader Fashion |
| Стан | Нове |
| Товщина (см) | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴

