-20%

Брендова барсетка Nader Fashion 007kos, чорний колір, поліестер, Туреччина, розмір Универсал *
2 583,75 ₴
2 067 ₴
- В наявності
- Код: 007kos
+380 (67) 117-72-33
- +380 (67) 117-72-33Менеджер Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брендова барсетка 007kos, чорний колір, поліестер, розмір Универсал * — стильний і практичний товар для повсякденного використання. Характеристики моделі: колір: Черный; матеріал/склад: поліестер; розмір: Универсал *. Модель виглядає актуально та підходить на щодень.
Переваги: акуратний зовнішній вигляд, універсальність, комфорт і вдале поєднання з базовими речами. Перед відправкою товар перевіряється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kos |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність тканини, г/м2 | 600 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 г |
| Висота (см) | 14 см |
| Довжина (см) | 32 см |
| Максимальний обхват талії (см) | 120 см |
| Міжнародний розмір | Универсал * |
| Призначення | Універсальна |
| Об'єм (л) | 2 л |
| Особливості | Регульований ремінь |
| Стать | Унісекс |
| Товщина (см) | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 067 ₴

